Lampki

Projektor laserowy gwiazd-Astronauta

Projektror gwiazd astronauta

Indeks: 7099
Indeks producenta: 05620
EAN: 5905817989560
Producent: Kopier

Status: DOSTĘPNY
41,00 PLN
Ilość
PROJEKTOR GWIAZD ASTRONAUTA
Nocne światło projektora gwiazd astronautów zawiera wiele rodzajów mgławic, którym towarzyszą migoczące zielone gwiazdy. Wyświetlaj go na ścianie lub suficie swojego pokoju, a przyniesie Cię w magiczną galaktykę, sprawi, że poczujesz się jakbyś lewitował w kosmosie!
  • Bezpieczeństwo i materiały przyjazne dla środowiska: projektor galaktyk astronautów został wykonany z przyjaznych dla środowiska materiałów, bezpiecznych i nietoksycznych oraz z wysokiej jakości chipami LED o długiej żywotności.
Funkcje i zalety:
✔️ Regulacja 360°
✔️ Projekcja gwiaździstego nieba i galaktyki
✔️ 8 trybów projekcji
✔️ Pilot
✔️ Timer
✔️ Regulacja jasności mgławicy
✔️ Regulacja jasności gwiazd
✔️ Regulacja prędkości obrotu mgławicy
✔️ Certyfikaty: CE, EN 71, ROHS
Unikalna lampka z projekcją nieba
kolorowa i nieprzewidywalna mgławica występuje w różnych kombinacjach kolorystycznych i jest ozdobiona migająca gwiazda światłami, które można przełączać za pomocą pilota lub przycisków. Galaktyka światła gwiazd o wysokiej rozdzielczości jest rzutowana na ścianę i sufit, dzięki czemu czujesz się jak w rozległej galaktyce, tworząc romantyczną atmosferę i ciesząc się wolnym czasem.
gwiaździste światło nieba ma dwie metody sterowania: guzik płaski i pilota zdalnego sterowania. Przycisk z tyłu może tylko włączyć światło, przełączyć tryb mgławicy i rozgwieżdżonego nieba i długo nacisnąć, aby go wyłączyć; Pilot może dostosować kolor, jasność i częstotliwość migania mgławicy i gwiaździstego nieba, a także przełączyć maszynę i ustawienia czasu. Daje najbardziej wygodne doświadczenie zdalnego sterowania.
wygląd astronauty jest nowatorski i niepowtarzalny, nawiązuje do gwiaździstego nieba i motywu galaktyki i zabiera Cię do eksploracji rozległego rozgwieżdżonego nieba. Głowa astronauty, którą można obracać o 360 ° za pomocą przyciąganie magnetyczne, pozwala na rzutowanie mgławicy w dowolnym miejscu bez ograniczeń. Ponadto baza księżycowa astronauty jest odłączana.
przynieś romantyczną gwiaździstej nocy. Gwiazdka lekki może być używana jako lampki nocne z regulacją jasności, nastrojowe światła do sypialni, sofa do salonu światła dekoracyjne stołowy, nastrojowe światła nastrojowe światła w samochodzie, światła dekoracyjne do pokoju gier, małe światła stroboskopowe kina domowego, biurka do nauki i dekoracje na biurko komputerowe. Możesz korzystać z projektor gwiazda w pokój dziecięcy/sypialni/samochodzie/namiocie/salonie/małym kinie domowym/świątecznej/walentynkowej randce/pokoju gier/gabinet/sala komputerowa itp.
  • Materiał: ABS/PC/PVC
  • Kolor produktu: Biały
  • Moc LED: <5W
  • Tryb sterowania: Zdalne sterowanie
  • Zasilanie: 100 - 240V-50/60Hz 0,4A
  • Wejście robocze: 5V=1A
  • Rozmiar produktu: 120 x 113 x 230mm
  • Zastosowane środowisko: Wewnątrz domu
Pakiet zawiera:
-Projektor Astonauta
-Pilot
-kabel lądujący
-Podstawa
-Oryginalne  pudełko

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz