pozostałe

ORGANIZER DO SAMOCHODU N39

Trójkomorowy składany organizer kufer samochodowy

Indeks: 6539
Indeks producenta: 05031
EAN: 5905489942313
Producent: Kopier

Status: DOSTĘPNY
18,00 PLN
Ilość

n39 05031

Torba organizer do samochodu to niezwykle przydatny produkt, który pozwala na przechowywanie i organizowanie różnych rzeczy w samochodzie. Torba ta posiada wiele przegródek, kieszeni i pasków, co pozwala na przechowywanie różnych przedmiotów w jednym miejscu i utrzymanie ich w porządku.

Złożony organizer zajmuje niewiele miejsca

Jeżeli akurat nie będziesz potrzebować przechowywać rzeczy w organizerze, ten złożony zajmuje niewiele miejsca. Można go bez problemu schować za fotel bądź w bagażniku

Porządek

Torba organizer do samochodu jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą utrzymać porządek w swoim samochodzie. Pozwala ona na przechowywanie i organizowanie różnych przedmiotów, takich jak narzędzia, dokumenty, mapy, kable, ładowarki, przekąski, napoje czy zabawki dla dzieci. To także idealne rozwiązanie dla osób, które często podróżują z małymi dziećmi, ponieważ torba organizer pozwala na przechowywanie różnych gadżetów, które są potrzebne podczas długiej jazdy.

Dostosuj komory do swoich potrzeb

Jedną ze ścianek można rozmontować, dzięki czemu otrzymamy dwie większe przegródki. Dzięki temu można przechowywać w organizerze większe rzeczy.

Dzięki zapięciom możesz złożyć organizer w taki sposób by bez problemu zmieścił się np. na przednim siedzeniu.

Dużo przegródek

  • 4 siateczkowe przy najdłuższej ścianie
  • 2 zapinane rzepem przy krótszej ścianie
  • 4 gumki przy krótszej ścianie wewnątrz kufra

Oprócz tego kufer ma rączki służące do przenoszenia.

Wymiary 52 x 38.5 x 25,5 cm

Organizer ma 55 centymetrów długości, 38.5 centymetrów szerokości oraz 26 centymetrów wysokości, dzięki czemu jest niezwykle pojemny!

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz