lampy ogrodowe

LAMPA SOLARNA ATRAPA KAMERY 2W1 CZUJNIK RUCHU 20W

Wysokiej jakości atrapa kamery do monitoringu. Sprawia wrażenie istnienia realistycznej kamery zasilanej na baterie słoneczne.

Indeks producenta: 04461
EAN: 6930173501254
Producent: Solar

Status: DOSTĘPNY
50,00 PLN
Ilość

LAMPA SOLARNA ATRAPA KAMERY 2W1 CZUJNIK RUCHU 20W LED COB

Wysokiej jakości atrapa kamery do monitoringu. Sprawia wrażenie istnienia realistycznej kamery zasilanej na baterie słoneczne.
Atrapa posiada również funkcję lampy LED COB o mocy 20W , która ma wbudowany czujnik ruchu.
Urządzenie jest wyposażone w czerwoną, migającą diodę LED zasilaną panelem słonecznym oraz imitacje diod IR (diody podczerwieni) sugerując, że monitoring działa również po zmroku. Stwarza to wrażenie istnienia na obiekcie systemu monitoringu i odstrasza potencjalnych intruzów. Urządzenie posiada wbudowany panel solarny z którego zasilana jest pulsująca dioda LED. Pod pokrywą urządzenia znalazło się również miejsce dla dwóch na beterię o mocy 2400 mAh, która w ciągu dnia jest ładowana. Dzięki temu atrapa będzie działać również po zmroku!
Praktycznie bezobsługowa, można ją stosować wewnątrz i na zewnątrz budynków. Nie wymaga drogich pozwoleń na monitoring ludzi, skutecznie odstraszy potencjalnych złodziei i wandali. Idealne rozwiązanie na działkach, posesjach prywatnych czy w sklepach. Nie do odróżnienia od prawdziwej kamery monitoringu, obudowa obraca się o 360°.
Specyfikacja:
  • Zasilanie: panel słoneczny
  • Czerwona migająca dioda LED: 1szt.
  • Imitacja diod podczerwieni iR: 28szt.
  • Wbudowany czujnik ruchu
W zestawie:
  • Atrapa kamery
  • Śrubki oraz kołki montażowe
  • Produkt zapakowany w estetyczny kartonik

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz