0

karty pamięci

Karta pamięci 512GB MB-MC512GA/EU EVO+ mSD +Adapter

Karta pamięci 512GB MB-MC512GA/EU EVO+ mSD +Adapter
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 565,00 PLN
Producent: Samsung
Indeks: MB-MC512GA/EU
EAN: 8801643411961
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Gwarancja: 120 msc.
Opis:

Po prostu właściwa karta
Więcej miejsca i wyższa prędkość. Odciąż swoje urządzenia, a do zapisu danych używaj karty o największej pojemności i prędkości odczytu w swojej klasie. Idealna do rejestracji i odtwarzania wideo Full HD, oszałamiająca wydajnością i wytrzymałością... z kartą EVO Plus nie umknie Ci nic z bogactwa życia.

Błyskawiczne prędkości zapisu i odczytu
Nagrywaj i oglądaj filmy Full HD bez zakłóceń. Superwysoka prędkość odczytu wynosząca do 100 MB/s sprawia, że dzięki karcie EVO Plus 32 GB przesłanie na notebook wideo ważącego 3 GB zajmie Ci zaledwie 38 sekund. Rejestruj doskonałe, wysokiej jakości zdjęcia i filmy i natychmiast je udostępniaj.

Żyj pełnią życia
Nigdy już nie martw się, że zabraknie Ci miejsca. Pamięć 32 GB pomieści 4 godziny wideo Full HD, 6 godzin wideo HD lub 7500 zdjęć. Ciesz się więc tym, co oferuje życie. I wszystko to zachowaj na pamiątkę.

Rozszerzona kompatybilność
Karty EVO Plus zarówno SD, jak i microSD są kompatybilne z szeroką gamą urządzeń, umożliwią Ci więc nawet nagranie pełnego szczegółów wideo Full HD. Dołączony do zestawu adapter SD pasuje do większości urządzeń niemal wszystkich marek, jednocześnie zachowując niesamowitą prędkość i wydajność kart EVO Plus.

Poczwórna ochrona
Twoje doświadczenia są niezastąpione i bezpieczne. Karty EVO Plus chronione są w czwórnasób, wytrzymają więc do 72 h zanurzenia w morskiej wodzie, ekstremalne temperatury, lotniskowe rentgeny oraz pola magnetyczne równe temu, jakie wytwarza rezonans magnetyczny. Firma Samsung zapewnia dla nich 10-letnią, ograniczoną gwarancję.

Parametry
Podstawowe
Prędkość odczytu:100
Pojemność pamięci flash:512
Prędkość zapisu:60
Adapter (dla kart pamięci):do SD
Typ kart pamięci:microSD
Czytnik USB (karty pamięci):Nie
Klasa pamięci:U3 (UHS speed class 3)
Standard pamięci SD / CF:UHS-I
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem